Teoteraapia

Teoteraapia on eriline looduslik nahahooldus, mille käigus teod eraldavad naha pinnalt surnud naharakud, toitudes nendest. Haakuvad teod nahapinnale vaakumiga. Liikumine toimub lainjate liigutustega, millega teostatakse mikromassaazi ja sellega parandatakse oluliselt nahaalust vereringet. Tigu eritab edasiliikumiseks lima, mis sisaldab ensüüme. Ensüümid sisaldavad aineid, mis tõrjuvad põletikke ja hävitavad baktereid, käivitades inimese naha rakkudel terve rea protsesse, mis panevad rakud end uuendama ning hävitama defekte ja arme. Teoteraapia – tigu on üks huvitav loomake ja lima ehk seerum mida nad eritavad on väga kasulik meie nahale. Ta omab väga tugevat regenereerivat toimet meie naha rakkudele. Teoteraapia eelis on selles, et 100% teolima toidab meie naharakke. Samal ajal teod teostavad mikrokoorimise meie nahal.

Protseduur kestab ~45 minutit, kasutuses on 5-6 tigu. Iga protseduuri järgi peavad teod puhkama ja puhastuma kuni 5 päeva. Protseduurile tulles on soovitav, et nägu oleks puhas kreemidest ja värvidest.

Aeg tuleks broneerida paar päeva ette, aega on võimalik saada esmaspäeviti või reedeti. Teod tuuakse salongi protseduuri päeva hommikul ja viiakse õhtul puhastuma. Igale kliendile on eraldi karp tigudega.

HINNAKIRI

 
Teoteraapia 45min50 €