Klassikaline Massaaz

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Massaaži peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid. Peale massaaži on soovitav juua ravimteed või mineraalvett ning paar tundi mitte süüa.

Klassikaline massaaž

 
20 minutit25 €
50 minutit35 €
80 minutit43 €

Aroomiassaaž

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž. Sobib nii lõõgastuseks kui raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, mõju saabub alles järgmisel – ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi “harmoniseerida”, aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.

Aroomimassaaž

 
50 minutit38 €
80 minutit46 €

Tselluliidimassaaž

Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.

Tselluliidimassaaž

 
50 minutit40 €
80 minutit48 €

Meemassaaž

Meemassaaž on pärit Tiibetist.  Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad  toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvakattega inimestele.  Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.

Meemassaaž

 
50 minutit38 €

Spordimassaaž

Spordimassaaž

 
50 minutit40 €

Anti-Stress massaaž

Anti-Stress massaaž

 
50 minutit32 €
80 minutit40 €

Tai jalamassaaž

Tai jalamassaaž sisaldab endas mõjutusi nii Hiina rahvaravist kui India Ayurveda õpetusest, samuti Tai traditsioonilisest massaažist. Tai jalamassaazi aluseks on refleksoloogilised jalakaardid kus jalalabal peegeldub kogu inimese organism ning sealsete punktide kaudu on võimalus mõjutada kogu keha. Refleksoloogia aktiveerib vere-ja lümfivoolu, parandab ainevahetust, leevendab pea-, kukla-ja seljavalusid, unetust, stressi jpm ning aitab ennetada haiguseid.

Tai jalamassaaž

 
30 minutit 25 €
50 minutit40 €

Reiki

Reikienergia on universaalne energia. Reiki tegija on universaalse tervendava energia vahendaja. Reiki annab energiat, taastab elujõudu, tegeleb probleemide ja muredega väga mitmel tasandil. Reikienergia aitab ka puhastuda negatiivsetest energiatest ja tuua ellu rohkem armastust ja rõõmu.

Reiki

 
50 minutit32 €

Peamassaaž

Peamassaaž aitab energiablokeeringuid kõrvaldada, mis põhjusel yin ja yang energia tasakaalustub. Olulised energiakanalid asuvad peas. Puudutustega mõjutame mööda meridiaane liikuvat energiat ja inimkeha on võimeline end ise ravima.

Peamassaaž

 
20 minutit18 €

Massaaž sooja õliga

Massaaž sooja õliga

 
50 minutit37 €
80 minutit44 €

Lastemassaaž

Lastemassaaž

 
20 minutit15 €

Massaaž rasedatele

Massaaž rasedatele

 
20 minutit23 €

Energiamassaaž

Energiamassaažis kasutatakse akupressuuripunktide mõjutamist koos sujuvate ja turgutavate massaaživõtetega ja spetsiaalseid energiat andvaid õlisid. Lõõgastav massaaž sobib suurepäraselt väsimuse leevendamiseks ning energia andmiseks, aidates turgutada väsinud meelt stressirikkal perioodil.

Energiamassaaž

 
50 minutit42 €

Refleksoloogia

Refleksoloogia aitab taastada ja taasleida elujõudu ning paneb energia kehas elavamalt liikuma. Parandab ainevahetust, aktiviseerib vereringet ja tugevdab immuunsüsteemi. Parandab unekvaliteeti mistõttu teraapiakuuri möödudes magab inimene tavalisest paremini.

Refleksoloogia

 
50 minutit42 €
80 minutit54 €

Massaaziküünaldega massaaz

Soe küünlavaha valatakse kliendi kehale ja sellega teostatakse lõõgastav massaaž. See protseduur pakub sügavat lõõgastust ja kosutust hingele.

Massaaziküünaldega massaaž

 
30 minutit25 €
1 tund38 €
1.5 tundi46 €

Roosiõlimassaaz

Roosiõli on armastuse õli ja teda on läbi aegade kasutatud armastuse leidmiseks ja äratamiseks inimese südames. Tema kalli hinna tõttu teda kasutatakse väga harva ja ka vanasti said endale seda lubada, vaid kõrgemast soost inimesed. Energeetiliselt tõstab ta eneseväärikuse tunnet. Sama kuninglik, kui on roos ise, on ka tema energia. Massaaž on õrn, sujuv ja harmoniseerub roosiõli energiatega. Sobib hästi neile, kes vajavad rahu südamesse ja armastust meeltesse.

Roosiõlimassaaž

 
80 minutit50 €

Šokolaadimassaaž

Luksuslik massaaž sulašokolaadiga segatud magusmandli õliga on nahka pehmendava, toitva, niisutava ja vananemisvastase toimega. Hoolitsus vabastab igapäevastest pingetest, tõstab meeleolu ning tekitab õnnetunnet.

Šokolaadimassaaž

 
50 minutit40 €

Laavakivimassaaz

Masseeritakse kogu keha ja hoitakse kive teatud punktidel, et taastada tasakaal erinevate kehapiirkondade vahel ja kaotada lihaspinged.

Laavakivimassaaž

 
50 minutit45 €
80 minutit55 €

Hakim massaaž

Hakim energeetilist seljamassaaži on tuhandete aastate jooksul praktiseeritud Hakimi ordu tervendajate-dervišite vennaskonnas (Lähis-Idas). Massaaži tehakse spetsiaalse õli ja siidipaberiga ning tehnika hõlmab liigutuste rütmilisi kordusi, täpselt vahelduvaid venitusi, vajutamisi ja koputusi. Samaaegselt tugeva ja leebe massaaži tulemusena elavneb energia ringlus ja vähenevad lihaspinged. See omakorda venitab õrnalt selga, taastab lülidevahelisi kettaid, parandab selgroolülide mikrovenitusi ja lõdvestab spasme. Hakim aitab mõnusalt lõõgastuda ja saavutada hingeline tasakaal.

Hakim massaaž

 
20 minutit20 €