Germaine de Capuccini

55 aastat kogemust professionaalses kosmeetikasektoris.
Looduna 1964. aastal, on Germaine de Capuccini professionaalse kosmeetika valdkonnas saavutanud olulised läbimurded tehnoloogias, mis positsioneerib ta maailma üheks enim tunnustatud kosmeetika loojaks, kes hoiab oma algseid väärtusi nagu professionaalsus, kvaliteet, innovatsioon ja terviklikkus.

Teadus ilust
Germaine de Capuccini spetsialistid kontrollivad kõiki GDC tooteid ja hooldusmeetodeid rangete efektiivsustestide ja põhjaliku kvaliteedikontrolliga, mis tagab nende ohutuse ja tulemused enne iga protsessi, selle ajal ja pärast seda.
Professionaalse nahahoolduse sektoris on Germaine de Capuccinil üks Euroopa kõige arenenumaid R + D + i laboratooriume kõrgelt kvalifitseeritud ekspertidega, kes töötavad uuenduslike toorainetega. Pidev täiuslikkuse otsimine on kogu maailmas nahahoolduse uurimise avangardis.

Laboratooriumid
Germaine de Capuccini laboratooriumid loovad oma mainekad koostisvalemid kõige arenenuma kosmeetikatehnoloogia ja kõige erakordsemate toimeainetega. Teaduse, looduse ja ilu sünergia saab teoks kõige peenemas sõnastustes. Me kontrollime kõike, mis meie toodetesse läheb, ja meie nahahoolduse eksperdid ja teadlased töötavad farmaatsiatoodete tootmise standardite järgi, testides iga toodet hoolikalt, et tagada nende kvaliteet ja efektiivsus.
Germaine de Capuccini toodetele ja protseduuridele viiakse läbi ranged efektiivsuse testid meditsiinilis-esteetilises koostöös, mis tagab tehniliselt ohutu teabe nende mõju ja efektiivsuse taseme kohta. Kõik meie tooted ja hooldusmeetodid on aastatepikkuse uurimistöö vili, mille tulemusel on loodud mõned maailma enim kõne all olevad hooldusvormid

Pühendumus
Germaine de Capuccini on esimene Hispaania nahahooldussektori ettevõte, kes on pühendunud keskkonna kaitsmisele, reguleerides kvaliteedikontrolli, vähendades töökohaga seotud riske ja sobitades kokku töötajate pere-ning tööelu.
Seda süsteemi toetab INTEGREERITUD JUHTUMISSÜSTEEM (4G1), sertifikaat, mis hõlmab:
• Kvaliteedi juhtimissüsteemi ISO 9001: 2015.
• Keskkonnakaitse juhtimissüsteemi ISO 14001: 2015
• Töö seaduse ja töökoha riskide ennetamist
• Kosmeetikatoodete heade tootmistavade (CGMP) täitmise tunnistus ISO 22716
See kõik on tõeline pühendumine ja ettevõtte töötajate aktiivne igapäevane osalemine protsessis.

Keskkondlik ja sotsiaalne vastutus
Kõik Germaine de Capuccini tooted on loodud kõrgeima austusega keskkonna suhtes, säilitades oma sotsiaalset pühendumust. Kõik looduslikud ained on saadud eetilistest allikatest ning mitte ühtki toodet ei ole kunagi katsetatud loomadel.
Juba algusest peale on keskkonnasäästlikkus sügavalt juurdunud firma filosoofias, olles alati pühendunud hoolivalt ümbritsevasse maailma. Olgu see tarneahel, personal või kliendid, on ettevõtte missiooniks hoida sõbralikult meie planeeti ja kõiki, kes sellel elavad.

Timexpert C+ C-vitamiiniga nahka elustav, sära andev näohooldus

Esimene vananemisvastane kosmeetiline salongihooldus C-vitamiiniga, mis hoiab ka kollageeni-ja elastiinikiude optimaalses seiundis ja tõkestab nende degradeerumist. Hooldus kingib nahale erakordse nooruslikkuse, särava tooni ja tugevuse. Hooldustoodetes võtmeroll kahel peamisel vananemisvastasel toimeainel: C -vitamiin, mis suurendab kollageeni sünteesi, kaitseb raku DNA’d, reguleerib näonaha tooni ja UME ekstrakt (Jaapani ploomisort UME), millel on võime tõkestada kollageeni degradeerumist. Ume sisaldab kaks korda enam proteiine, mineraale ja rasvu kui teised puuviljad. Hooldusega taastub oma elastsus, tihedus ja särav jume! Hooldus sobib kõigile nahatüüpile, eriti soovituslik tuhmile, dehüdreerunud ja elujõu kaotanud nahale.

 
Timexpert C+ C-vitamiiniga nahka elustav, sära andev näohooldus 1h 15min65 €
Timexpert C+ C-vitamiiniga nahka elustav, sära andev näohooldus 1h 30min90 €

B-Calm Hooldus Tundlikule, Punetavale Ja Rosaatsea Nahale

B-Calm on suurepärane nahka rahustav dermakosmeetiline hooldus just tundlikule, punetavale nahale, millele enamik kosmeetilisi protseduure naha haavatavuse tõttu ei sobi, kuid nahk vajab siiski professionaalset jälgimist, vähendamaks ilmselgeid märke, mis on seotud naha tundlikkusega. Hooldusega tagame täielikku rahulolu pakkuvad tulemused juba ühe hooldusega. Protseduuri järgselt on nahk rahustatud ja heaolutundega. Ärritus, punetus ja ketendus vähenevad silmnähtavalt. Leevendus- ja lõõgastustunne on lihtsalt erakordne. Sobib kõikide tundlikkuse ilmingutega ja rosaatsea nahale.

 
B-Calm Hooldus Tundlikule, Punetavale Ja Rosaatsea Nahale 45min35 €

Keemiline koorimine

Clinical peel AOX System8Bionic ja Ferulic) eesmärgiks on naha uuendamine,vabade radikaalide toime neutraliseerimine, pinguldamine tooni ühtlustamine,niisutamine,kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimine,et pidurdada naha vananemist . Sobib kõikidele nahatõõpidele ja kõikidel aastaegadel.

 
Vananemisvastane keemiline koorimine 1h40 €
Keemiline koorimine koos led teraapiaga 1h 30min50 €
Vananemisvastane keemiline koorimine 1h40 €
Keemiline koorimine koos led teraapiaga 1h 30min55 €

LED valgushooldus

Mitte-invasiivne, valutu, kiire ja tõhus…
LED valgus on viimane kosmeetiline revolutsioon

Tegemist on fotobioloogilise koelise raku-uuenduse hooldusega, mis toob professionaalsetesse hooldustesse oma tõhususe ja mitte-invasiivsuse tõttu täiesti uue dimensiooni.

Valgusteraapial on aastasadade pikkune ajalugu. Iidsetel aegadel oli valgusel meditsiiniline kasutus, seda kasutati parandamaks naha patoloogiat. 1998. aastal avastas NASA, et need LED valguse emiteerijad tõid nahakudedes kaasa füsioloogilisi muutuseid, parandades ja taastades vigastusi. Täna toob see tehnoloogia nahale suuri ja mitmekülgseid hüvesid. Käimas on ka uuringud valguse kasutusvõimaluste kohta tuleviku meditsiinis, rakendades seda erinevate ravide komponendina.

Tegemist on tõhusa ja mitmekülgse hoolitsusega väga erinevate kosmeetiliste vajaduste osas:
• Tugev vananemisvastane toime, vähendades märgatavalt miimilisi kortse
• Tõhus ravi akne ja rasuse naha hoolduses
• Parim hooldus erinevate tundlikkusnähtudega nahale
• Ideaalne hooldus ebaühtlase nahatooni puhul ja pigmendilaikudega nahale

Kiiresti avalduvad ja kauakestvad tulemused

• Kohene toime – Kohesed ja silmnähtavad tulemused vaid ühe hooldusega.
• Pikaajaline toime – Seadme pideva kasutamise järel muutuvad tulemused enam ja enam silmnähtavaks.

Mis on Led-Expert?
Viimase põlvkonna võimekas ja laia toimespektriga LED valgusmask, mis oma mitmekülgsuse tõttu on võimeline lahendama väga erinevaid levinumaid nahaprobleeme ohutul, kiirel moel juba esimesel korral avalduvate tulemustega.
See innovatiivne fotobioloogiline hooldus põhineb eksklusiivsel suure tihedusega dioodide süsteemil, mille suur võimsus, puhtus ja otsene toime nahal kindlustab maksimaalse tõhususega hoolitsuse.

Kuidas see töötab?
Led-Expert baseerub valgus-stimulatsioonil loomulikele nahas toimuvatele protsessidele, et selles toimuks RAKULINE UUENEMINE, TAASTAMINE ja ENESE OPTIMEERIMINE

„LED-EXPERT aktiveerib naha uuenemissüsteemid, parandamaks kõike, mis sulle muret valmistab“

LED-EXPERT abil läbi viidavaid hoolitsusi on soovitav maksimaalse tulemuse saavutamiseks alati kombineerida Germaine de Capuccini spetsiifilise nahahooldusega. Sel moel on nahk vastuvõtlikum valguse omadustele ning paraneb ka nahahooldustoodete koostisosade imendumine ja naha ainevahetus.

Led ekspert hooldus vananevale nahale

Stimuleerib naha loomulikku noorenemisprotsessi: kollageeni ja elastiini tootmist, vähendab miimilisi kortse ning suurendab naha elastsust. LED-teraapiat kombineerime koos Germaine de Capuccini parima vananemisvastase hooldusega. Pärast õrnatoimelist koorimist laktobioonhappega, kanname nahale toitva seerumi ja seejärel LED-maski, kus kasutame punase valguse nahka uuendavat toimet naha sügvamates kihtides. Punase valguse imendumine on üks võimsamaid ning mõjub nahka regenereerivalt. Pärast 15 -minutilist valgusseanssi ärgitame Teie meeli meeldiva massaažiga ning seejärel mähime näo ja kaela piirkonna „Lifting“- toimelise seerumiga immutatud kangasmaski 30-minutiks. Ärgates olete näolt kaotanud aastaid… Ideaalne hooldus näoovaali ja kortsude puhul või esimeste vananemismärkide ennetamiseks.

 
Led -Expert aparaadiga led - teraapia punane valgus, vananemisvastane, pinguldav hooldus. 90 min75 €

Led- ekspert hooldus probleemsele nahale

LED-teraapia koos Germaine de Capuccini parima probleemse naha hooldusega annab erakordseid tulemusi rekordajaga. Ensümaatiline koorimine ja näonaha puhastus innovatiivse Deepinguga, mille järel kanname nahale antibakteriaalse toimega seerumi ja seejärel LED-maski, kus kasutame sinise ja punase valguse kombinatsiooni, mis aitab aeglustada aknet põhjustavate bakterite tegevust nahal ning uuendab naha sügvamaid kihte. Pärast 15-minutilist valgusseanssi kanname nahale oranži savimaski, millesse on lisatud nahka rahustavaid ja rasueritust reguleerivaid taimseid ekstrakte manukast, pajust, teepuust jms, mis arvestavad teie naha ökosüsteemiga, ei kuivata nahka liigselt, ja vähendab põletikulisust. Kogu hooldus toimib pärssivalt kahjulikele bakteritele nahal ning tõkestab nende levikut, taastades naha normaalse seisundi. LED-teraapia kiirendab aknest ja ekstraktsioonist tingitud vistrikute paranemise ja terve naha seisundi kiirelt. Ideaalne hooldus rasusele ja akne nahale. Aeglustab aknet põhjustavate bakterite arengut. Tulemuseks on siledam, matim nahk

 
Led-Expert aparaadiga led teraapia violetne valgus, probleemne nahk, akne 90 min55 €

Led- ekspert hooldus tundlikule nahale

LED-teraapia koos Germaine de Capuccini parima dermakosmeetilise hooldusega tundlkule nahale B-Calm. Pärast õrnatoimelist koorimist laktobioonhappega, kanname nahale rahustava seerumi ja seejärel LED-maski, kus kollase ja punase valguse sünergiat punetuse vähendamiseks ja naha rahustamiseks. Samas vajab ka tundlik nahk uuendavat toimet punasest valgusest. Pärast 15 -minutilist valgusseanssi kanname näole naha mikrobioomi toetavate erineva meditsiini-esteetliste toimeainetega immutatud uudse kangasmaski. Pärast maski eemaldamist on nahk rahunenud ja heaolutundega. Parim hooldus erienvate tundlikkusnähtudega nahale. Vähendab punetust ja suurendab taluvusläve. Tulemuseks on rahustatud ja lõõgastatud nahk.

 
Led Expert aparaadiga led teraapia kollane valgus, tundlik nahk, uuendav. 90 min55 €

Led-ekspert hooldus pigmentatsiooni korral

LED-teraapiat kombineerituna koos Germaine de Capuccini nahatooni ühtlustava hooldusega. Pärast õrnatoimelist koorimist laktobioonhappega, kanname nahale pleegitava toimega rikkaliku seerumi ja seejärel LED-maski, kus kasutame rohelise valguse nahatooni ühtlustavat toimet ning punase valguse uuendavat mõju naha sügvamates kihtides. Pärast 15 -minutilist valgusseanssi saate meeldiva näomassaaži ning seejärel kanname näole ja kaelale nahatooni ühtlustava kangasmaski, mis sisaldab ohtralt ka C-vitamiini. Ideaalne hooldus ebaühtlase nahatooni puhul ja tumekohatega nahale. Vähendab tumekohti ja pidurdab nende ilmsikstulekut, lööb nahatooni särama ja ühtlustab seda. Valgustab ja uuendab nahka.

 
Led Expert aparaadiga led teraapia hooldus roheline valgus,pigmendilaigud 90 min55 €