Germaine de Capuccini

55 aastat kogemust professionaalses kosmeetikasektoris.
Looduna 1964. aastal, on Germaine de Capuccini professionaalse kosmeetika valdkonnas saavutanud olulised läbimurded tehnoloogias, mis positsioneerib ta maailma üheks enim tunnustatud kosmeetika loojaks, kes hoiab oma algseid väärtusi nagu professionaalsus, kvaliteet, innovatsioon ja terviklikkus.

Teadus ilust
Germaine de Capuccini spetsialistid kontrollivad kõiki GDC tooteid ja hooldusmeetodeid rangete efektiivsustestide ja põhjaliku kvaliteedikontrolliga, mis tagab nende ohutuse ja tulemused enne iga protsessi, selle ajal ja pärast seda.
Professionaalse nahahoolduse sektoris on Germaine de Capuccinil üks Euroopa kõige arenenumaid R + D + i laboratooriume kõrgelt kvalifitseeritud ekspertidega, kes töötavad uuenduslike toorainetega. Pidev täiuslikkuse otsimine on kogu maailmas nahahoolduse uurimise avangardis.

Laboratooriumid
Germaine de Capuccini laboratooriumid loovad oma mainekad koostisvalemid kõige arenenuma kosmeetikatehnoloogia ja kõige erakordsemate toimeainetega. Teaduse, looduse ja ilu sünergia saab teoks kõige peenemas sõnastustes. Me kontrollime kõike, mis meie toodetesse läheb, ja meie nahahoolduse eksperdid ja teadlased töötavad farmaatsiatoodete tootmise standardite järgi, testides iga toodet hoolikalt, et tagada nende kvaliteet ja efektiivsus.
Germaine de Capuccini toodetele ja protseduuridele viiakse läbi ranged efektiivsuse testid meditsiinilis-esteetilises koostöös, mis tagab tehniliselt ohutu teabe nende mõju ja efektiivsuse taseme kohta. Kõik meie tooted ja hooldusmeetodid on aastatepikkuse uurimistöö vili, mille tulemusel on loodud mõned maailma enim kõne all olevad hooldusvormid

Pühendumus
Germaine de Capuccini on esimene Hispaania nahahooldussektori ettevõte, kes on pühendunud keskkonna kaitsmisele, reguleerides kvaliteedikontrolli, vähendades töökohaga seotud riske ja sobitades kokku töötajate pere-ning tööelu.
Seda süsteemi toetab INTEGREERITUD JUHTUMISSÜSTEEM (4G1), sertifikaat, mis hõlmab:
• Kvaliteedi juhtimissüsteemi ISO 9001: 2015.
• Keskkonnakaitse juhtimissüsteemi ISO 14001: 2015
• Töö seaduse ja töökoha riskide ennetamist
• Kosmeetikatoodete heade tootmistavade (CGMP) täitmise tunnistus ISO 22716
See kõik on tõeline pühendumine ja ettevõtte töötajate aktiivne igapäevane osalemine protsessis.

Keskkondlik ja sotsiaalne vastutus
Kõik Germaine de Capuccini tooted on loodud kõrgeima austusega keskkonna suhtes, säilitades oma sotsiaalset pühendumust. Kõik looduslikud ained on saadud eetilistest allikatest ning mitte ühtki toodet ei ole kunagi katsetatud loomadel.
Juba algusest peale on keskkonnasäästlikkus sügavalt juurdunud firma filosoofias, olles alati pühendunud hoolivalt ümbritsevasse maailma. Olgu see tarneahel, personal või kliendid, on ettevõtte missiooniks hoida sõbralikult meie planeeti ja kõiki, kes sellel elavad.

C-vitamiiniga nahka elustav, sära andev näohoolitsus lifting massaažiga Timexpert Radiance C+

Näohooldus puhta C-vitamiiniga toimib naha väsimuse vastu rekordajaga. Esmakordselt on puhta C- vitamiini kogus kuuekordistatud tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile, mis toidab naharakke sügavuti ja võimaldab aktiivainete pikaajalise vabastamise. Hooldus pakub uut tehnikat massaažipalliga, mis stimuleerib nahka ja taastab selle elujõu, vabastab näolihased pingetest ning omab “lifting” efekti. Vereringe paraneb ja nahk omadab kumava sära ja luminoossuse, muutudes tugevamaks ja siledamaks Hooldus sobib igas vanuses, igal aastaajal. Antioksüdatiivne, taastab naha sära, korrigeerib pigmendilaike.

 
Näohooldus 75min89 €
Näohooldus + LED teraapia 90min109 €

Vananemisvastane näohoolitsus massaažiga Options

Sügavuti nahka toitev näohooldus,mis algab näonaha ettevalmistamise ja koorimisega. Seejärel saab näonahk rikkaliku seerumikokteili, millele järgneb hellitav ja lihastoonust tõstev näomassaaz õlide segudest ja vajalikest rasvhapetest koosneva massaazikreemiga. Peale massaazi kantakse 20minutiks näole mangost ja aprikoosi helvestest ja nahka noorendav C-vitamiinirikas mask,mille eemaldamise järel kinnistatakse hoolduse toimeained toitva ja vananemisilminguid ennetava emulsiooniga. Tulemuseks on sügavalt toidetud,niisutatud ning nooruslikult särav nahk.

 
Näohooldus 55min50 €
Näohooldus koos antioksüdatiivse koorimisega 65min60 €
Näohooldus + LED teraapia 85min80 €

Sügavpuhastav näohoolitsus Purexpert

Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni, nahka rahustades ja taastades. Hoolduses sisalduv salitsüülhape taastab naha sarvkesta, soforolipiidid ja teepuõli puhastavad sügavuti, manuka kontsentraat ja paju ekstrakt vähendavat liigset rasu, punane savi ja pärmi biomembraanid vähendavad poore ning kõrge hüaluroon-happe sisaldus ja piimaproteiinid garanteerivad nahale optimaalse tasakaalu. Pärast hooldust on nahk loomuliku ja ühtlase tooniga, ebatäpsusteta, särav ja kaitstud päikese kahjuliku mõju eest. Hooldus sobib igale nahatüübile – kui teie nahk on probleemne või rasune, muudab hooldus selle puhtaks ning matiks, kui teie nahk on kombineeritud/normaalne, muudab hooldus selle pehmeks, elastseks ja säravaks.

 
Näohooldus puhastusega 55min60 €
Näohooldus puhastusega akne nahale 65min65 €
Näohooldus + LED teraapia 75-85min80 €

3D Niisutav ja täitev näohoolitsus lõõgastava massaažiga Timexpert Hydraluronic

Kõrgeima kvaliteediga kosmeetiline niisutav ja täitev hooldus garanteerib efektiivsed tulemused ja pakub alternatiivi meditsiinilis-esteetilistele ilusüstidele. Revolutsiooniline kooslus Hüaluroonhappest ja eksklusiivselt Germaine de Capuccini poolt patenteeritud HLG nanopolümeerist võimaldab aktiivainetel toimida sügavamates nahakihtides püsivama toimega, nagu kosmeetiline ilusüst. 24h tundi kestev niisutus ja kohene volüümi andev efekt, saavutamaks mahlakama, tihedama ja ülimalt niisutatud näonaha. 55 minutit kestva hoolduse käigus viib kosmeetik läbi massaaži, milles kasutatakse eelnevalt jahutatud veega täidetud massaaži aplikaatorit, pakkudes läbi termiliste kontrastide erakordselt lõõgastavat elamust ja rahulolutunnet. Hoolduse juurde kuuluv näomassaažitehnika maandab pingeid, alandab turseid, kiirendab vereringet, silub peenemaid kortse ja parandab jumet.

 
Näohooldus 55min80 €
Näohooldus + LED teraapia 75min100 €

Epigeneetikal põhinev vananemisvastane näohoolitsus massaažiga Timexpert SRNS

Tõhus vananemisvastane hooldus naistele, kes naudivad küpsust kui parimat etappi nende elust. Igapäevaselt mõjutab agressiivne väliskeskkond ja elustiil tuhandeid meie rakke. Aja jooksul muutub geenide struktuur rakkudes võimetuks end ise parandama ja lõpeb eluks vajalike proteiinide tootmine, mis peaksid aeglustama loomulikku vananemisprotsessi. Global Anti-Age reaktiveerib uinunud geene ja tugevdab rakulist regenereerimist tänu “Epigenoolile” ja “Tskink-glütsiin kompleksile”. Võimas mitmekülgne vananemisvastane hooldus, mis pinguldab nahka, vähendab kortse ja ka pigmendilaike, elustab ja niisutab nahka. Massaaž viiakse läbi spetsiaalse massaazilusikaga, mängides erinevate temperatuuride kontrastidega. Erakordselt hea tulemus juba pärast esimest näohooldust, mis paraneb veelgi järgmiste hoodluskordadega. Kellele hoolitsust soovitame?  Kõikidele nahatüüpidele üle 35 eluaasta  Vananevale nahale, mida mõjutab hormoonide vähesus  Naistele, kes soovivad vähendada vananemisilminguid (kortsud, lõtvus, tuhm toon, pigmentatsioon, kuivus jne)

 
Näohooldus 75min95 €
Näohooldus + LED teraapia 90min115 €

AOX antioksüdatiivne koorimine

Efektiivne vananemisvastane “peeling”, mis keskendub maksimaalsele antioksüdatiivsele ja uuendavale efektiivsusele, põhjustamata mistahes ebamugavust. Peeling on kõrge tolerantsusega ja sobiv kõigile nahatüüpidele, s.h. ka rasusele ja tundlikule kogu aasta vältel, k.a. suvel. “Peelingu” eesmärgiks on naha uuendamine, vabade radikaalide toime neutraliseerimine, nahatooni ühtlustamine, niisutamine, kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimine ning naha vananemise pidurdamine. Hoolitsus annab nahale sära juba peale esimest hooldust, nagu ka parema tekstuuri ja tooni. Mõne hooldusega saab nahk uuema, regenereeritud, siledama ja pehmema välimuse ning kortsud on vähem rõhutatud. Erakordne naha seisundi paranemine kortsude, lõtvumise, pigmendilaikude, elutu, tundliku ja kuiva naha puhul.

 
Näohooldus 30min50 €
Näohooldus massaažiga 50min70 €
Näohooldus + LED teraapia 70min90 €

Näohoolitsus tundlikule nahale So Delicate

Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale. Hooldus leevendab tundliku naha ebamugavustunnet, punetust, kipitust ning parandab naha tolerantsust väliskeskkonna ärrituste suhtes. Hooldus niisutab ja toidab nahka ning võitleb vananemisilmingutega tänu rikkalikule kombinatsioonile erinevatest tundlikule nahale sobivaist taimsetest ekstraktidest ning taimsest kompleksist, mis vähendab naha põletikulisust, kipitust, ebamugavustunnet. Sobib ka murdeealistele, kelle nahal on hormonaalsest seisundist põhjustatud tundlikkus. Pärast hooldust on teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.

 
Näohooldus 55min55 €
Näohooldus koos antioksüdatiivse koorimisega 70min65 €
Näohooldus massaažiga + LED teraapia 90min85 €

Näohoolitsus tundlikule, punetavale ja rosaatsea nahale B-Calm

Täiuslik dermokosmeetiline hoolitsus mil iganes nahk on tundlikum või ärritatum ja enamik kosmeetilisi protseduure naha haavatavuse tõttu ei sobi, kuid nahk vajab siiski professionaalse jälgimise all sellele antud niisutatust ja mugavustunnet, vähendamaks ilmselgeid märke naha tundlikkusest. Saavutame täielikult rahulolu pakkuvad naha taastamistulemused vaid ühe sessiooni vältel. Protseduuri järgselt on nahk rahustatud ja lõõgastatud. Ärritatus, punetus ja ketendus vähenevad silmnähtavalt. Leevendus- ja lõõgastustunne on lihtsalt erakordne. Vähendab ka UV-kiirguse poolt põhjustatud erütreemi (punetust).

 
Näohooldus 45min65 €
Näohooldus + LED teraapia 70min85 €

LED valgushooldus

Mitte-invasiivne, valutu, kiire ja tõhus…
LED valgus on viimane kosmeetiline revolutsioon

Tegemist on fotobioloogilise koelise raku-uuenduse hooldusega, mis toob professionaalsetesse hooldustesse oma tõhususe ja mitte-invasiivsuse tõttu täiesti uue dimensiooni.

Valgusteraapial on aastasadade pikkune ajalugu. Iidsetel aegadel oli valgusel meditsiiniline kasutus, seda kasutati parandamaks naha patoloogiat. 1998. aastal avastas NASA, et need LED valguse emiteerijad tõid nahakudedes kaasa füsioloogilisi muutuseid, parandades ja taastades vigastusi. Täna toob see tehnoloogia nahale suuri ja mitmekülgseid hüvesid. Käimas on ka uuringud valguse kasutusvõimaluste kohta tuleviku meditsiinis, rakendades seda erinevate ravide komponendina.

Tegemist on tõhusa ja mitmekülgse hoolitsusega väga erinevate kosmeetiliste vajaduste osas:
• Tugev vananemisvastane toime, vähendades märgatavalt miimilisi kortse
• Tõhus ravi akne ja rasuse naha hoolduses
• Parim hooldus erinevate tundlikkusnähtudega nahale
• Ideaalne hooldus ebaühtlase nahatooni puhul ja pigmendilaikudega nahale

Kiiresti avalduvad ja kauakestvad tulemused

• Kohene toime – Kohesed ja silmnähtavad tulemused vaid ühe hooldusega.
• Pikaajaline toime – Seadme pideva kasutamise järel muutuvad tulemused enam ja enam silmnähtavaks.

Mis on Led-Expert?
Viimase põlvkonna võimekas ja laia toimespektriga LED valgusmask, mis oma mitmekülgsuse tõttu on võimeline lahendama väga erinevaid levinumaid nahaprobleeme ohutul, kiirel moel juba esimesel korral avalduvate tulemustega.
See innovatiivne fotobioloogiline hooldus põhineb eksklusiivsel suure tihedusega dioodide süsteemil, mille suur võimsus, puhtus ja otsene toime nahal kindlustab maksimaalse tõhususega hoolitsuse.

Kuidas see töötab?
Led-Expert baseerub valgus-stimulatsioonil loomulikele nahas toimuvatele protsessidele, et selles toimuks RAKULINE UUENEMINE, TAASTAMINE ja ENESE OPTIMEERIMINE

„LED-EXPERT aktiveerib naha uuenemissüsteemid, parandamaks kõike, mis sulle muret valmistab“

LED-EXPERT abil läbi viidavaid hoolitsusi on soovitav maksimaalse tulemuse saavutamiseks alati kombineerida Germaine de Capuccini spetsiifilise nahahooldusega. Sel moel on nahk vastuvõtlikum valguse omadustele ning paraneb ka nahahooldustoodete koostisosade imendumine ja naha ainevahetus.

Led ekspert hooldus vananevale nahale

Stimuleerib naha loomulikku noorenemisprotsessi: kollageeni ja elastiini tootmist, vähendab miimilisi kortse ning suurendab naha elastsust. LED-teraapiat kombineerime koos Germaine de Capuccini parima vananemisvastase hooldusega. Pärast õrnatoimelist koorimist laktobioonhappega, kanname nahale toitva seerumi ja seejärel LED-maski, kus kasutame punase valguse nahka uuendavat toimet naha sügvamates kihtides. Punase valguse imendumine on üks võimsamaid ning mõjub nahka regenereerivalt. Pärast 15 -minutilist valgusseanssi ärgitame Teie meeli meeldiva massaažiga ning seejärel mähime näo ja kaela piirkonna „Lifting“- toimelise seerumiga immutatud kangasmaski 30-minutiks. Ärgates olete näolt kaotanud aastaid… Ideaalne hooldus näoovaali ja kortsude puhul või esimeste vananemismärkide ennetamiseks.

 
Led -Expert aparaadiga led - teraapia punane valgus, vananemisvastane, pinguldav hooldus. 90 min75 €

Led- ekspert hooldus probleemsele nahale

LED-teraapia koos Germaine de Capuccini parima probleemse naha hooldusega annab erakordseid tulemusi rekordajaga. Ensümaatiline koorimine ja näonaha puhastus innovatiivse Deepinguga, mille järel kanname nahale antibakteriaalse toimega seerumi ja seejärel LED-maski, kus kasutame sinise ja punase valguse kombinatsiooni, mis aitab aeglustada aknet põhjustavate bakterite tegevust nahal ning uuendab naha sügvamaid kihte. Pärast 15-minutilist valgusseanssi kanname nahale oranži savimaski, millesse on lisatud nahka rahustavaid ja rasueritust reguleerivaid taimseid ekstrakte manukast, pajust, teepuust jms, mis arvestavad teie naha ökosüsteemiga, ei kuivata nahka liigselt, ja vähendab põletikulisust. Kogu hooldus toimib pärssivalt kahjulikele bakteritele nahal ning tõkestab nende levikut, taastades naha normaalse seisundi. LED-teraapia kiirendab aknest ja ekstraktsioonist tingitud vistrikute paranemise ja terve naha seisundi kiirelt. Ideaalne hooldus rasusele ja akne nahale. Aeglustab aknet põhjustavate bakterite arengut. Tulemuseks on siledam, matim nahk

 
Led-Expert aparaadiga led teraapia violetne valgus, probleemne nahk, akne 90 min75 €

Led- ekspert hooldus tundlikule nahale

LED-teraapia koos Germaine de Capuccini parima dermakosmeetilise hooldusega tundlkule nahale B-Calm. Pärast õrnatoimelist koorimist laktobioonhappega, kanname nahale rahustava seerumi ja seejärel LED-maski, kus kollase ja punase valguse sünergiat punetuse vähendamiseks ja naha rahustamiseks. Samas vajab ka tundlik nahk uuendavat toimet punasest valgusest. Pärast 15 -minutilist valgusseanssi kanname näole naha mikrobioomi toetavate erineva meditsiini-esteetliste toimeainetega immutatud uudse kangasmaski. Pärast maski eemaldamist on nahk rahunenud ja heaolutundega. Parim hooldus erienvate tundlikkusnähtudega nahale. Vähendab punetust ja suurendab taluvusläve. Tulemuseks on rahustatud ja lõõgastatud nahk.

 
Led Expert aparaadiga led teraapia kollane valgus, tundlik nahk, uuendav. 90 min75 €

Led-ekspert hooldus pigmentatsiooni korral

LED-teraapiat kombineerituna koos Germaine de Capuccini nahatooni ühtlustava hooldusega. Pärast õrnatoimelist koorimist laktobioonhappega, kanname nahale pleegitava toimega rikkaliku seerumi ja seejärel LED-maski, kus kasutame rohelise valguse nahatooni ühtlustavat toimet ning punase valguse uuendavat mõju naha sügvamates kihtides. Pärast 15 -minutilist valgusseanssi saate meeldiva näomassaaži ning seejärel kanname näole ja kaelale nahatooni ühtlustava kangasmaski, mis sisaldab ohtralt ka C-vitamiini. Ideaalne hooldus ebaühtlase nahatooni puhul ja tumekohatega nahale. Vähendab tumekohti ja pidurdab nende ilmsikstulekut, lööb nahatooni särama ja ühtlustab seda. Valgustab ja uuendab nahka.

 
Led Expert aparaadiga led teraapia hooldus roheline valgus,pigmendilaigud 90 min75 €

Germaine de Capuccini Sculpt Zone kehahooldus aparaadi teenused

Sculpt Zone kehahoolduse ajal aparaat:
Stimuleerib rasvapõletust
Vähendab tselluliiti
Parandab naha toonust ja tekstuuri
Vähendab stressi ja lihaspingeid
Kiirendab ainevahetust
Suurendab kollageeni ja elastiini tootmist nahas
Eemaldab toksiine ja jääkaineid, mis võivad põhjustada turset ja tselluliiti

Kehahooldus aparaadiga

Esimene proovikord + tselluliidi ampull+ mask

 
Kehahooldus 60 €

Ostes 10 korra kuuri on esimene kord tasuta

 
10 korra pakett koos tselluliidi ampullid maskiga450 €
10 korra pakett 400 €