GERMAINE DE CAPUCCINI KEHAHOOLDUSED

Väsimust leevendav ja energiat andev massaaž musta teega

Vali musta tee massaaž, kui tunned, et keha on väsinud ja energiast jääb vajaka. See massaaž aitab sind taas tunda optimistliku ja energilisena, leevendab pingeid ja taastab meeled. Kui soovid massaaži koos koorimisega, siis algab hoolitsus keha koorimisest Korea bambuserohu ekstraktiga, mis on põletikuvastase toimega, antioksüdantide rikas, kaitseb nahka vabade radikaalide eest ja eemaldab surnud naharakud sügavuti. Selle tsitrusenootidega lõhn taaselustab meeled. Massaaž musta tee ekstrakti sisaldava nektariga, mille kõrge antioksüdantide ja teiini sisaldus leevendab väsimust ja aktiveerib ainevahetust. Rikas mineraalidest nagu tsink, kaltsium, kroom, magneesium, mangaan, raud, kaalium, fosfor, fluoriid ja alumiinium, rahustab ja taastab see nahka. Ekstrakti mõnus mesine tekstuur muutub meeldivaks massaažiõliks, mis teeb naha erakordselt elastseks ja pehmeks, naha toon ja tekstuur muutuvad ühtlasemaks.

 
Massaaž 30min50 €
Massaaž 60min65 €
Massaaž koos kehakoorimisega 45min55 €
Massaaž koos kehakoorimisega 75min70 €

Detoksineeriv massaaž rohelise teega

Vali Detox massaaž, kui tunned, et keha vajab kahjulikest jääkainetest vabastamist ja ka emotsionaalset puhastumist. Detox massaaž on justkui enda taaskäivitamine, aidates meelel ja kehal vabaneda mürkidest, mis takistavad meil normaalselt funktsioneerimast. Kui soovid massaaži koos koorimisega, siis algab hoolitsus keha koorimisest Korea bambuserohu ekstraktiga, mis on põletikuvastase toimega, antioksüdantide rikas, kaitseb nahka vabade radikaalide eest ja eemaldab surnud naharakud sügavuti. Selle tsitrusenootidega lõhn taaselustab meeled. Massaaž rohelise tee ekstraktiga on antioksüdatiivse ja põletikuvastase toimega ning kaitseb nahka vananemise eest. Ekstrakti mõnus mesine tekstuur muutub meeldivaks massaažiõliks, mis teeb naha erakordselt elastseks ja pehmeks.

 
Massaaž 30min50 €
Massaaž 60min65 €
Massaaž koos kehakoorimisega 60min69 €
Massaaž koos kehakoorimisega 75min79 €

Kehakoorimine

Naudi Lavendli eeterlikul õlil põhineva kehakoorijaga hoolitsust. Õrnas koorijas segunevad Lavendli essentsiga mesilasvaha koorivad peened terakesed, mis nahale kantuna eemaldavad surnud naharakud. Pehme aromaatne koorija vähendab nahakuivust, toidab ja pehmendab nahka, muutes selle erakordselt siledaks ja elastseks. Lavendliaroom toob sisemise meelerahu ja õndsuse.

 
Kehakoorimine 30min25 €

Kehakoorimine koos massaažiga

Kingi oma kehale Lavendli eeterlikul õlil põhinev kehahoolitsus kehakoorimise ja massaažiga. Lavendli eetrilik õli ja mesilasvaha väiksed terakesed segunevad õlise baasiga koorijas, mis kantakse nahale masseerivate liigutustega ning eemaldatakse. Pehme aromaatne koorija eemaldab surnud naharakud ja vähendab nahakuivust. Toidab ja pehmendab nahka, muutes selle erakordselt siledaks ja elastseks. Lavendliaroom toob sisemise meelerahu ja õndsuse. Seejärel saad nautida meeliülendavat kehamassaaži Lavendli ja Cajeputi eeterlikul õlil ning Päevalille ja Mandliõli sisalduva kehaõliga on meeli rahustava ja tasakaalustava toimega. Õline tekstuur toimib seestpoolt tänu oma rahustavatele ja lõõgastavatele omadustele. Niisutab, taastab ja pehmendab naha. Jätab kehale salapärase lavendlihõngu, mis viib su kohe rahu ja lõõgastuse dimensiooni.

 
Kehakoorimine + massaaž 60min50 €