Kulmud ja Ripsmed

KULMUD & RIPSMED

 
Ripsmete värvimine püsivärviga8 €
Kulmude korrigeerimine8 €
Kulmude värvimine 8 €
Kulmude modelleerimine10 €
Kulmude värvimine ja korrigeerimine12 €
Kulmude ja ripsmete värvimine ja kulmude korrigeerimine16 €

RIPSMETEHNIK

 
Ripsmepikendute paigaldus50 €
Ripsmepikenduste hooldus ( 2-3 nädalat )26 €
Ripsmepikenduste hooldus ( 3-4 nädalat )31 €
Ripsmepikenduste eemaldamine19 €

Volüümripsmed

Volüümripsmepikenduste näol on tegemist uue ripsmete püsipikendamise tehnikaga. Tulemuseks on erakordselt kohev ja tihe välimus, olemata sealjuures kandjale ebamugav või raske! Erinevalt klassikalistest püsipikendustest, kasutatakse volüümripsmete tehnika puhul imepeenikesi ja -kergeid ripsmeid. Erakordse tulemuse saavutamiseks kasutatakse 2-7 ripsmekarvast koosnevat kimpu, mille tehnik muutab “lehvikuks”. Ei ole vaja karta, et kimp oleks oma ripsmetele raske või kukuks seetõttu kiiremini ära. Tehnik arvestab kimbu tegemisel kliendi oma ripsmete seisukorraga ning soovidega. Seetõttu on volüümripsmepikendused püsivamad kui klassikalised ripsmepikendused.

 
Volüümripsmete paigaldus56 €
Volüümripsmete hooldus (2-3 nädalat)31 €
Volüümripsmete hooldus ( 3-4 nädalat )38 €
Volüümripsmepikenduste eemaldus20 €

LASH LIFT

Mis on LashLift? Tegemist on uudse ja kiiresti populaarsust koguva trendiga ripsmete disaini ja hoolduse valdkonnas. Erinevalt vanematest ja nii-öelda ``eilse päeva`` tehnoloogiatest, millega kaasnes ripsmetele kahjulik keemiline töötlemine, on LashLift täielikult looduslik lähenemine. Kasutades selleks ette nähtud saab ripsmetehnik maksimaalselt võimendada kliendi olemasolevate ripsmekarvade tugevusi ning anda neile vormi vastavalt selle, millist koolutusastet klient soovib. Protseduuri käigus ei paigaldata ripsmetele pikendusi ega kasutata lisakemikaale (sh sünteetilisi liime). Kasutades spetsiaalseid teipe ja silikoonpatju antakse ripsmetele täiesti uus kuju. Protseduur kestab ligikaudu 60 minutit ja on täielikult valutu. Tulemus püsib 2 kuud. LashLift protseduuri tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed, mis on võrreldes tavapäraste ripsmepikenduste paigaldamise tulemustega oluliselt loomulikumad ja ilusamad. Lisaks sellele on tulemus kliendi jaoks tunduvalt mugavam ja vähem hooldamist nõudev. LashLift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem.

 
LASH LIFT (sisaldab värvimist) 28 €

KULMUDISAIN

Kulmudisain on suurepärane viis kulmude hooldamiseks. Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, millega saavutatakse perfektsed kulmud. Kulmudisaini puhul lähtutakse kliendi oma kulmude loomulikust asetusest, kulmukarvade tihedusest ja nende ehitusest. Kaunis ühtlane tulemus saavutatakse ka klientide puhul, kelle kulmud on ülekitkutud. Kuid täiuslike kulmude jaoks, pannakse paika plaan, kuidas kulmukarvasid kasvatada ja saada lõpuks soovitud tulemus. Klientidel, kellel on väljakasvanud või ebasümmeetrilised kulmud, saavutatakse perfektne tulemus juba esimese korraga. Kulmudisaini protseduuri tuleks korrata iga 4 nädala pärast. Protseduur sisaldab: konsultatsiooni kliendiga, ideaalse kulmukuju paika panemist, seejärel kitkumine, vahatamine, niiditamine, värvimine ja lõpuks viimistlus kulmumeigiga. (Protseduuri kestvus u 45min)

 
Kulmudisain esimene kord 25 €
Kulmudisain järelhooldus 20 €
Kulmudisain meestele 15 €

KULMUPIKENDUSED

Kulmupikendused on hea viis saada perfektsed kulmud juba esimese korraga. Kulmupikendused sobivad kõigile! Pikendustega saab täita kulmus olevaid augukesi, kui ka täita tervet kulmu oma karvade puudumisel. Kulmupikendused on tehtud naaritsa karvast. Vastavalt kliendi oma karvale, valitakse toon ning karvake paigaldatakse liimiga kas naha peale või oma karva külge. Kasutatav liim on õrnatoimeline ning ei põhjusta allergiat ega ärritust. Samuti sobib liim tundlikule nahale. Pikendused püsivad peal umbes 3 nädalat – vastavalt sellele, kuidas klient nende eest hoolt kannab. Pikendused on küll vee ja higistamise kindlad, kuid siiski võivad need tegurid mõjutada püsivust. Protseduur sisaldab: konsultatsiooni kliendiga, kulmukuju paika panemist, kitkumist, vahatamist, niiditamist, värvimist, kulmupikenduste paigaldamist ning viimistlust. (Protseduuri kestvus u 1h-1,5h)

 
Kulmupikendused (hind sõltub sellest, kui palju karvakesi on vaja lisada)alates 35€