Kulmud ja Ripsmed

KULMUD & RIPSMED

 
Ripsmete värvimine püsivärviga12 €
Kulmude korrigeerimine12 €
Kulmude värvimine12 €
Kulmude modelleerimine15 €
Kulmude värvimine ja korrigeerimine20 €
Kulmude modelleerimine ja värvimine BROW HENNAga27 €
Kulmude ja ripsmete värvimine ja kulmude korrigeerimine28 €

LASH LIFT

Mis on LashLift? Tegemist on uudse ja kiiresti populaarsust koguva trendiga ripsmete disaini ja hoolduse valdkonnas. Erinevalt vanematest ja nii-öelda ``eilse päeva`` tehnoloogiatest, millega kaasnes ripsmetele kahjulik keemiline töötlemine, on LashLift täielikult looduslik lähenemine. Kasutades selleks ette nähtud saab ripsmetehnik maksimaalselt võimendada kliendi olemasolevate ripsmekarvade tugevusi ning anda neile vormi vastavalt selle, millist koolutusastet klient soovib. Protseduuri käigus ei paigaldata ripsmetele pikendusi ega kasutata lisakemikaale (sh sünteetilisi liime). Kasutades spetsiaalseid teipe ja silikoonpatju antakse ripsmetele täiesti uus kuju. Protseduur kestab ligikaudu 60 minutit ja on täielikult valutu. Tulemus püsib 2 kuud. LashLift protseduuri tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed, mis on võrreldes tavapäraste ripsmepikenduste paigaldamise tulemustega oluliselt loomulikumad ja ilusamad. Lisaks sellele on tulemus kliendi jaoks tunduvalt mugavam ja vähem hooldamist nõudev. LashLift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem.

 
Lash lift ehk püsikoolutamine55 €

Kulmude lamineerimine ehk Brown lift

Kulmude lamineerimine on mõeldud neile inimestele, kelle enda kulmud ei hoia hästi oma kuju, iga karv hoiab eri suunda või kulmukarvad vajuvad ära. Pärast protseduuri hoiavad kulmud hästi oma kuju, neid on lihtne õigesse suunda/asendisse sättida, kulmud tunduvad täidlasemad ja tervemad. Lamineerimine tugevdab ka karva struktuuri ja stimuleerib karvakasvu. Tulemus püsib kuni 2 kuud.

 
Brown lift ehk kulmude lamineerimine45 €
Lash lift + Brown lift75 €

RIPSMETEHNIK

 
Klassikaliste ripsmepikendute paigaldus50 €
Klassikaliste ripsmepikenduste hooldus40 €
Vahehooldus20 €
Klassikaliste ripsmepikenduste eemaldamine20 €

Volüümripsmed

Volüümripsmepikenduste näol on tegemist uue ripsmete püsipikendamise tehnikaga. Tulemuseks on erakordselt kohev ja tihe välimus, olemata sealjuures kandjale ebamugav või raske! Erinevalt klassikalistest püsipikendustest, kasutatakse volüümripsmete tehnika puhul imepeenikesi ja -kergeid ripsmeid. Erakordse tulemuse saavutamiseks kasutatakse 2-7 ripsmekarvast koosnevat kimpu, mille tehnik muutab “lehvikuks”. Ei ole vaja karta, et kimp oleks oma ripsmetele raske või kukuks seetõttu kiiremini ära. Tehnik arvestab kimbu tegemisel kliendi oma ripsmete seisukorraga ning soovidega. Seetõttu on volüümripsmepikendused püsivamad kui klassikalised ripsmepikendused.

 
Volüümripsmete paigaldus55 €
Volüümripsmete hooldus40 €
Volüümripsmete vahehooldus30 €
Volüümripsmepikenduste eemaldus20 €