Nimue näohooldused

TAASNOORENDAV JA RAVIV NÄOHOOLDUSSARI – NIMUE ilusalongis Maribell!

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni dermakosmetseutiline (kosmeetika + farmatseutika) nahahooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale naha hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse. NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fütotseutikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka ka sügavamates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja taasnoorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

MIKS HAPPED ON NAHALE OLULISED?

Naha pH tase on keskmiselt 5.0 – 5.5. Madalam pH tähendab happelisemat keskkonda ja kõrgem pH tähendab leeliselisemat keskkonda. NIMUE püüdleb madalama pH taseme poole, milleks on pH 3.0. Kuldne pH ehk pH 3.0 juures on naha ja naha pealiskoe rakkude uuenemine kõige efektiivsem. Samuti aitab madal pH ehk happelisem keskkond tõsta naha kaitsevõimet. Nahal, mille pH tase on kõrge ehk leeliseline on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist. Vananedes naha pH tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama pH keskkonna. NIMUE tooted tagavad efektiivse nahakoe uuenemise ning nahk on paremini kaitstud päikese, tuule ja kuivuse eest.

NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist. NIMUE sari pakub näo- ja kehatooteid nii kodus kui ka salongis kasutamiseks. Väga soovitame aknele kalduvale nahale!

Nimue näohooldused

 
Nimue sügavpuhastav hooldus 60 min.48€
Nimue teraapiline hooldus koos näo-, kaela- ja dekoltee massaažiga 1 h48€
Nimue teraapiline hooldus koos näo-, kaela- ja dekoltee massaažiga 1,5 h55€

Nimue aktiivne noorendav hooldus, 1h

Aktiivne naha noorendav hooldus. Tõhus, kuid õrn ja ohutu aktiivne ravi, mille tulemusena muutub naha dekstuur ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks ning pooride suurus väheneb.

 
Nimue aktiivne noorendav hooldus, 1h52€

Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% bioaktiivse kompleksiga

15% AHA hapetega noorendav hooldus koos TDS aktiivseerumiga võimaldab parandada tõhusalt keskkonna ja päikese poolt põhjustatud naha kahjustusi ning tänu uudsetele koostisainetele ja tehnoloogiale aitab parandada ka naha elastsust, toonust ja struktuuri.

 
Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% bioaktiivse kompleksiga52€

Nimue glükoolhappega kooriv näohooldus

Nahka uuendav keemiline happekoorimine 35%-lise glükoolhappega aitab eemaldada pindmisi nahakihte, tuues esile säravama naha, kiirendada akne kollete paranemist, vähendada ja ühtlustada pigmenti ning pinnakuivust.

 
Nimue glükoolhappega kooriv näohooldus59€

Nimue Smart Resurfacer Piiling

Nimue Smart Resurfacer on pindmine piiling, mis tagab samaväärse tulemuse, kui keskmise sügavusega piilingud, kuid ilma kõrvaltoimeteta, mida võivad tekitada sügavamad piilingud. Eemaldab surnud rakud, noorendab tugevalt (loob struktuursed ja funktsionaalsed muutused nahas) , tugevdab naha barjääri.

 
Nimue Smart Resurfacer Piiling59€

Nimue akne hooldus (SRC Aktiivhooldus)

Tõhusalt kooriv hooldus, on mõeldud probleemsele ( aknega ja aknele kalduvale) nahale. Aktiivsed koostisained hõlbustavad naha pindmist koorimist ja aitavad ravida probleemset nahka.

 
Nimue akne hooldus (SRC Aktiivhooldus)55€

Nimue akne hooldus (SRC Aktiivhooldus)

Kiire hooldus naha turgutamiseks. Sisaldab naha puhastust, koorimist ja kreemi. Lisaks saab klient valida, kas soovib oma naha vajadustele vastavat maski või näo massazi.

 
Ekspressnäohooldus, 30min35€

Lõunapausi hooldus - Termaalne Detox

Termaalne Detox koorimine stimuleerib meeli oma rikka süsimusta värviga, mullitava toime ja nahale tekitatud soojenemise aistinguga. Hoolduse käigus nahk puhastub sügavalt, oksüdeerub ja koorub. Tulemuseks on pooride suuruse vähenemine, peente kortsude pehmenemine, naha tekstuuri silumine, ühtlasem näotoon ning liigse rasu ja ebapuhtuse eemaldamine.

 
Lõunapausi hooldus - Termaalne Detox35€