Nimue näohooldused

TAASNOORENDAV JA RAVIV NÄOHOOLDUSSARI – NIMUE ilusalongis Maribell!

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni dermakosmetseutiline (kosmeetika + farmatseutika) nahahooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale naha hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse. NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fütotseutikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka ka sügavamates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja taasnoorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

MIKS HAPPED ON NAHALE OLULISED?

Naha pH tase on keskmiselt 5.0 – 5.5. Madalam pH tähendab happelisemat keskkonda ja kõrgem pH tähendab leeliselisemat keskkonda. NIMUE püüdleb madalama pH taseme poole, milleks on pH 3.0. Kuldne pH ehk pH 3.0 juures on naha ja naha pealiskoe rakkude uuenemine kõige efektiivsem. Samuti aitab madal pH ehk happelisem keskkond tõsta naha kaitsevõimet. Nahal, mille pH tase on kõrge ehk leeliseline on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist. Vananedes naha pH tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama pH keskkonna. NIMUE tooted tagavad efektiivse nahakoe uuenemise ning nahk on paremini kaitstud päikese, tuule ja kuivuse eest.

NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist. NIMUE sari pakub näo- ja kehatooteid nii kodus kui ka salongis kasutamiseks. Väga soovitame aknele kalduvale nahale!

Nimue näohooldused

 
Nimue ultraheli näopuhastus. 60 min.45€
Nimue express näohooldus. 30 min.25€
Nimue sügavpuhastav hooldus 60 min.39€
Nimue teraapiline hooldus koos näo-, kaela- ja dekoltee massaažiga 1 h45€
Nimue teraapiline hooldus koos näo-, kaela- ja dekoltee massaažiga 1,5 h52€

Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% bioaktiivse kompleksiga

See on tõhus kuid samas õrn ja ohutu 15% AHA hapetega aktiivhooldus mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks. säravamaks ja elujõulisemaks ning pooride suurus väheneb.

 
Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% bioaktiivse kompleksiga55€

Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% bioaktiivse kompleksiga + TDS

15% AHA hapetega taasnoorendav hooldus koos TDS aktiivseerumiga võimaldab parandada tõhusalt päikese poolt põhjustatud naha kahjustusi ning tänu uudsetele koostisainetele ja tehnoloogiale parandada ka naha elastsust, toonust ja struktuuri.

 
Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% bioaktiivse kompleksiga + TDS59€

Nimue glükoolhappega kooriv näohooldus

Nahka uuendav keemiline happekoorimine 35%-lise glükoolhappega aitab eemaldada pindmisi nahakihte, tuues esile säravama naha, kiirendada akne kollete paranemist, vähendada ja ühtlustada pigmenti ning pinnakuivust.

 
Nimue glükoolhappega kooriv näohooldus60€