Forlle'd

Forlle´d – Nobeli preemiaga pärjatud luksuslik nahahooldussari  Jaapanist!

Hüaluroonhape on olulisimaid naha niisutajaid ja naha immuunsuse tõstjaid. Hüaluroonhape suudab oma kaaluga võrreldes siduda vedelikku ca 6000 korda: 1 gr. hüaluroonhapet seob ca 6 liitrit vett!  Naha loomulik uuenemine ja sidekoerakkude omadused sõltuvad otseselt hüaluroonhappe kogusest. Hüaluroonhape kaitseb sidekudet ja hoiab ära infektsioonide tekke, toetab neoangiogeneesi ja toimib tõhusa antioksüdandina.

Milles seisneb Forlle´d erilisus?

Tavapärastes  kosmeetikatoodetes on hüaluroonhappe molekulide suurus ca 3000nm. Kuna epidermise rakkude vahekaugus on vaid 15-50 nm, ei suuda tavaline hüaluroonhappe molekul nahas kuigi sügavale tungida ja need kaitsevad ainult naha pinda. (Ehk siis – rannapall golfipalli auku mahtuda ei saa). Forlle´d toodetes on kasutusel  väikesemolekulise „Hyalogy“-hüaluroonhape, mille molekuli suurus on vaid 5nm, ning tänu sellele jõuab toime õigesse kohta – dermakihti, kus teda vajatakse naha täiuslike rakkude ülesehituseks.

Lisaks ülitõhusale väiksemolekulisele hüaluroonhappele teeb  Forlle´d tooted eriliseks  võimas ühendus –  iidse Hiina meditsiini kogemused ja kaasaegseim kõrgtehnoloogia.

Kuidas Forlle´d ainulaadsed tooted sündisid?

Forlle´d nahahooldussarjas kasutatav väikesemolekuline hüaluroonhape loodi  Jaapanis algselt  meditsiinilistel eesmärkidel. Grupp maailma tipp-teadlasi  püüdis aastaid luua onkoloogide poolt püstitatud lähteülesandest suunatuna haavaravi-geeli. Aastal 2002  sai keeruline ülesanne täidetud. Loodi mitmekülgselt naha taastumist toetav geel Hyalogy. Hyalogy baasil loodi aastal 2004 nahahooldus-sari Forlle´d Hyalogy.

Miks teised seda meetodit ei kasuta?

Forlle´d toodete puhul on tegemist kõrgtehnoloogilise ja ülikalli teadussaavutusega. 2002. aastal sai firma Shimadzu uurija Koichi Tanaka bioloogilise makromolekulide identifitseerimise ja struktuuri uurimismeetodi arendamise eest Nobeli preemia. See ainulaadne väikesemolekuliliste ravimite tootmismeetodi globaalne patent on antud Shimadzu kontserni kuuluvale Forlle’d laboratooriumile.

Forlle'd

Forlle`d Näohooldused

 
Pinguldav ekspresshooldus vetikamaskiga, kõikidele nahatüüpidele 50 min60 €

Hoolduse ajal tehakse täielik naha süvapuhastamine, mis niisutab, toidab ja kaitseb nahka. Tulemuseks värske ja ühtlane jume, ilma turseteta ja tumedate ringideta silmaümbrus, sile ja siidine nahk. Hoolitsus sobib kõikidele nahatüüpidele eriti väsinud, tuhmile ja niiskusvaeselenahale. Hoolduses kasutatav luksuslik C-vitamiini seerum kollageeni ja koe-ensüüm Q10-ga on võimsa noorendava efektiga. Samuti alandab seeum efektiivselt turset. Hoolduse tulemusena on naha reljeef siledam, jume ühtlasem, niisutatuse tase on tõstetud.

 
Pinguldav ja noorendav hooldus C-vitamiini ja tervistavate merevetikatega 75 min91 €

C-vitamiini, unikaalse noorendava kompleksi „P-effect, concept to five“ ainekombinatsiooni (mis taastab nahka rakutasandil) ja oligopeptiidide mõju on hämmastav. Hoolitsuse käigus nahk puhastatakse, värskendatakse, süvaniisutatakse, rahustatakse ja pinguldatakse. Ülimalt mitmekülgse effekthoolitsuse tulemusena on nahk puhas, pinguldatud, rahustatud ja süvitsi niisutatud. Kadunud on tursed ja peened kortsud. Jume on tõeliselt ühtlane ja särav.

 
Rasuse ja probleemse naha pinguldav hooldus pärlimassaaži, C-vitamiini ja tervistavate merevetikatega 75 min79 €

C-vitamiini, unikaalse noorendava kompleksi „P-effect, concept to five“ ainekombinatsiooni (mis taastab nahka rakutasandil) ja oligopeptiidide mõju on hämmastav. Hoolitsuse käigus nahk puhastatakse, värskendatakse, süvaniisutatakse, rahustatakse ja pinguldatakse. Sobib ideaalselt rasusele, probleemsele ja seganahale. Forlle´d äärmiselt nauditav pärlimassaaž pakub lisaks naudingule tõhusat süvaniisutust, soodustab toimeainete nahka imendumist ning suurendab nende mõju, aktiveerib lümfi- ja vereringet. Tänu Forlle´d toodetes olevale unikaalsele noorendavale P-effect ainekombinatsioonile ja luksulikule puhta C-vitamiini, koe-ensüümQ10 ja kollageeni komplekt-seerumile on nahk hoolitsuse tulemusel sügavuti niisutatud, prink ja sile. Jume on ühtlane, särav ja klaar.

 
Süvaniisutav ja tüvirakke aktiveeriv hooldus kõikidele nahatüüpidele 75 min69 €

Hoolduse ajal tehakse täielik naha süvapuhastamine, mis niisutab, toidab ja kaitseb nahka. Tulemuseks värske ja ühtlane jume, ilma turseteta ja tumedate ringideta silmaümbrus, sile ja siidine nahk. Hoolitsus sobib kõikidele nahatüüpidele. Eriti hästi väsinud, tuhmile ja niiskusvaesele nahale.

 
Elavdav-niisutav ekspresshooldus 50 min59 €

Elavdavas kiirhoolduses kasutatakse nahka aktiveerivaid füsioteraapilisi meetodeid. Hoolduse ajal tehakse täielik naha süvapuhastamine, mis niisutab, toidab ja kaitseb nahka. Tulemuseks värske ja ühtlane jume, ilma turseteta ja tumedate ringideta silmaümbrus, sile ja siidine nahk.